هانول پارت

درباره ما

هانول پارت(HANOLPART) مرکز معاملات خرید و فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو
مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

هانول پارت در طول سالهای کاری خود توانسته است انواع لوازم یدکی مورد نیاز مشتریان خود را از تولیدکنندگان لوازم یدکی خودرو تامین کند که همچنین تاکنون موفق بوده است تا رضایت مشتریان محترم خود را بدست آورد.

کیفیت مواد اولیه، عمر طولانی و دوام لوازم یدکی هانول پارت کاملا ضمانت شده می‌باشد. تامین کنندگان( کارخانه و واردکنندگان) لوازم یدکی این فروشگاه بر روی تمامی قطعه ها آزمایش های مورد نیاز را انجام داده، تا اطمینان حاصل شود که  قطعه تولید شده استانداردهای مورد نیاز انواع خودروها شامل ابعاد قطعه، محدودیت های کشش‌پذیری، شکست‌پذیری و مقاومت در برابر ضربه و آثار تغییر دما را در بر گیرد. این کارخانجات از دانش خود به منظور افزاریش سطح کیفی تولیدات خود استفاده می‌کنند و آزمایش های مختلفی را برای به منظور بهبود عملکرد، ماندگاری و انعطاف‌پذیری قطعات تولیدی انجام می‌دهند.

فروشگاه اینترنتی هانول پارت به منظور تسهیل فرایند جستجو و خرید لوازم یدکی مورد اطمینان، تاسیس شده است. کاربران عزیز با مشاهده و انتخاب محصول و لوازم یدکی مورد نیاز خود می توانند نسبت به خرید و تامین قطعه مورد نظر اقدام نمایند.

فروشگاه اینترنتی هانول پارت به منظور تامین و پشتیبانی قطعات اصلی و اورجینال خودرو های ایرانی و خارجی پایه گذاری شده است و اصلی بودن لوازم و قطعات خریداری شده را ضمانت می‌کند.

شایان ذکر می باشد که کلیه شرکتهای تولید و پخش کننده و همچنین کلیه فروشگاه های فیزیکی و آنلاین  می توانند  در این وب سایت، فروشگاه مجازی داشته و فروش قطعات و لوازم یدکی خود را با نظارت فنی هانول پارت و با مدیریت مالی خودشان به سادگی بفروش برسانند

هانول پارت = تامین رضایت مشتریان

ایمیل:  info@Hanolpart.com
تلفن:  +98 (21) 22951341

هانول پارت(تامین کننده لوازم یدکی)

ارسال رایگان سفارشات
بالای 499 هزار تومان

پشتیبانی 12 ساعته
6 روز هفته

دفتر مرکزی

آدرس : اراج، خیابان شهید تیموری، کوچه شهید رضائی راد، پلاک 1 ، واحد 2

فروشگاه مرکزی:
تهران خیابان ملت، کوچه میرشریفی، پاساژ آرمان خودرو، پلاک 37
30 خط ویژه تماس : 02154674

صاحب امتیاز : حمید یونسی
آدرس : تهران تهران محله اراج، خیابان شهید مسعود تیموری، بن‌بست رضائی راد، ساختمان مجتمع گل، پلاک ۱، طبقه ۱، واحد ۲
تلفن : 02122951341